Szykują grunt pod mieszkania

33
12.04.2023
Szykują grunt pod mieszkania
(fot. Anna Dembińska)
Przy ul. Legionów rozpoczęły się prace porządkowe związane z budową mieszkań czynszowych. Inwestorem jest spółka PFR Nieruchomości.

Spółka, która jest częścią Polskiego Funduszu Rozwoju powołanego przez rząd, planuje w tym miejscu budowę 150 mieszkań na wynajem. Nie jest jeszcze znany termin rozpoczęcia inwestycji, nie ma jeszcze też wniosku o pozwolenie na budowę, na działce trwają na razie prace porządkowe.

- Inwestycja w Elblągu jest na etapie prowadzenia prac projektowych, Zgodnie z założeniami przy ulicy Legionów powstaną dwa budynki – ośmio- i siedmiokondygnacyjny o płaskim dachu, prostej bryle i elewacji w odcieniach bieli. Pełną dokumentację projektową opracowuje pracownia Euro-Projekt z Elbląga – informuje Katarzyna Fiuk, rzecznik prasowy PFR Nieruchomości.

RG

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No i super !
jowanka (2023.04.12)

info

21  
  7
Kolejny CZŁONEK SEKTY zatrzymany.
Będzie bal pod celą (2023.04.12)
Tam było takie fajne bajoro. Chodziłem tam żaby nadmuchiwać, tam żyły bobry, gdzie je przeniesiono??
(2023.04.12)
Do twojego pustego czerepu.
(2023.04.12)
No i niedługo wkopanie łopaty pod CPK !
fartuch (2023.04.12)

info

16  
  26
Patrząc co dzieje się na rynku nieruchomosci to gratuluję!
(2023.04.12)

info

15  
  7
Główne inwestycje to kolejne blokowiska gdzie popadnie czy blok sie wpasuje czy nie, taka to wrażliwość architektoniczna ! Cudo !
(2023.04.12)

info

15  
  26
Trzeba przyznać ze developerzy świetnie funkcjonują z naszych ogromnych kredytów! Robota idzie prężnie!
(2023.04.12)
Jak to inwestycja z PFR to jest szansa, ze harlej i motowodnik beda blokowac?
(2023.04.12)

info

11  
  11
Raczej Banki funkcjonują i Państwo. Najbardziej dmuchają Cię oni. Deweloper Ci sprzedaje mieszkanie, drugi buduje aby Ci je wynająć. Masz zawsze wybór. Co do samej realizacji to można się pewnie spodziewać czegoś podobnego do Włocławka Celulozowej. Akurat Biuro Lateckiego ma nie najgorsze projekty i realizacje. Ten plac długo straszył pustką, dobrze, że będzie zagospodarowany. Parę late będzie ciężko, zwłaszcza dla mieszkańców bloków Przemysłówki, budowa może doskwierać. Najważniejsze to w międzyczasie zrobić drogę do Częstochowskiej, w innym wypadku, w godzinach szczytu wyjazd na Piłsudskiego będzie tragiczny. Ciekaw jestem co powie na to komitet blokujący drogę do Częstochowskiej.
Legionów (2023.04.12)