UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Współczuję przyszłym lokatorom. Budynki powstałe w ramach tego programu w innych miastach są pełne usterek, a koszt najmu przekracza ceny rynkowe. Do tego możliwość przyszłego wykupu - zapowiadana przez rząd - już nie jest tak łatwa.