UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wspaniale. Kolejna inwestycja. Oby więcej takich. Miasto powinno się rozwijać. Nie należy negować, trzeba cieszyć się z każdej inwestycji. Może Elblag znowu stanie się żyjącym miastem.
BM
Wspaniale. Kolejna inwestycja. Oby więcej takich. Miasto powinno się rozwijać. Nie należy negować, trzeba cieszyć się z każdej inwestycji. Może Elblag znowu stanie się żyjącym miastem.
BM