UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wspaniale. Kolejna inwestycja. Oby więcej takich. Miasto powinno się rozwijać. Nie należy negować, trzeba cieszyć się z każdej inwestycji. Może Elblag znowu stanie się żyjącym miastem.

BM

Anuluj