UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@BM - zapewne Elbląg tętni życiem od lat aż potknąć się można o siebie na mieście:-) tłok ze przejść nie można, szczególnie w weekendy kiedy każdy wyjeżdża do Trójmiasta którego staliśmy się sypialnią i z tym się zgodzę!!