UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@BM - zapewne Elbląg tętni życiem od lat aż potknąć się można o siebie na mieście:-) tłok ze przejść nie można, szczególnie w weekendy kiedy każdy wyjeżdża do Trójmiasta którego staliśmy się sypialnią i z tym się zgodzę!!


Anuluj