Wybrany wątek opinii

Jeszcze pięć lat i ten wasz ''port'' będzie wyglądał jak ten basen na Moniuszki. Elbląg z roku na rok coraz bardziej pusty i wyludniony... pilnujcie portu bo wam PIS ukradnie ten wielki port. Wzorując się na piekarczykach i na tężni to wasz Witold szykuje wam wielki PORT. Jak tu dalej będą ''rządzić''takie prezydenty to tu nie będzie żadnego portu nawet za sto lat ! POstawcie tam tężnie wielkości kiosku ruchu... to ożywi Elbląg... będą ludzie jechać z całej Polski i z zagranicy żeby to cudo zobaczyć.
M.R. (2023.02.09)
@M.R. - Ty się tak nie stresuj nie swoim problemem. Elbląg da radę /
(2023.02.09)
Powrót do komentarzy