UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najpierw madrale z Elbląga niech obejrzą film MIASTO Z MORZA. Następnie państwo obejmuje port w Elblągu. Trzeba rozkopac miejsce łączące wpływ do rzeki Elbląg i kanalku jagielinskiego i zlikwidować ta wyspę. I zaczac budowe pirsow tak jak to widzieliśmy w ww filmie. O Gdyni.