UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najpierw madrale z Elbląga niech obejrzą film MIASTO Z MORZA. Następnie państwo obejmuje port w Elblągu. Trzeba rozkopac miejsce łączące wpływ do rzeki Elbląg i kanalku jagielinskiego i zlikwidować ta wyspę. I zaczac budowe pirsow tak jak to widzieliśmy w ww filmie. O Gdyni.