UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech te elbląskie nieudolne władze budują bi to szybko trzeci most w Elblągu. Może gdzieś na ul. Mazurskiej, zresztą jest tulu urzędników, niech kombinują. Swoją drogą ciekawe jak wzrosło zatrudnienie w UM na przestrzeni np.10 lat.

bra