UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak zwykle na portelu - dobra wiadomość, firma się rozwija, buduje, daje miejsca pracy a psy zaczynają szczekać, że źle. Czekam aż na portelu żeby skomentować trzeba będzie się np. facebookiem zalogować, skończy się ujadanie i chamstwo.