A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Marcin40/szkrapawą i jagielońskim to ty se POpływaj w brodziku albo w wannie jak masz i nie zapomnij zabrać tego fachowca od logistyki... POpaprańce wymyślają co mogą aby tylko nic nie robić. Czego wy się boicie Putina czy tej waszej unii ?
PiS chce kiedyś tak znowelizować ustawę, że Port będzie IV Portem RP o znaczeniu dla gospodarki nie tylko Elbląga, co tam Elbląg, ale dla gospodarki narodowej. Ziszczą się kiedyś marzenia elblążan o potężnym porcie - morskiej stolicy Warmii i Mazur. Urząd Morski też nam kiedyś zrobią. Już dużo zrobili dla kraju i Elbląga - a ile kiedyś jeszcze nam zrobią. Piękna świąteczna opowieść i prezenty pod choinkę. Żeby je dostać wystarczy tylko oddać we władanie PiS-u bezużyteczny port i te ok 300 hektarów ziemi, które zajmuje. Prezydencie - nie zwlekaj, oddaj port przed świętami. Będą prezenty.
Zaraz zaraz... Nie bronię Prezydenta, ale z treści słów Śliwki wynika, że "dajemy Wam 100 mln zł, a Wy elbląskie biedaki jeszcze wybrzydzacie zamiast brać i się cieszyć? Dofinansowanie portu związane jest z oddaniem udziałów w porcie i wymaga konsultacji i tego, żeby Elbląg zyskał, co jest oczywiste, ale też nie wyszedł na fra. jera. Bardzo dobrze, że Prezydent chce to konsultować z radnymi, to, że decyzja należy tylko do niego, nie oznacza, że ma podejmować decyzje autorytarnie, jak naczelnik Polski JK. Jeśli ta zwłoka i konsultacje to faktycznie troska o dobrze podpisaną korzystną umowę to można i jeszcze chwilę poczekać. Tymczasem p. Śliwka niech nie podgrzewa atmosfery siejąc populistyczne hasła typowo pod referendum.
@Cz - Zapewniam cie, ze Elblazanie nigdy nie marzyli by nasz port byl morska stolica Warmii i Mazur, bo Elblag nigdy nie byl i nie jest czescia Warmii ani tym bardziej Mazur. Wypisujac takie absurdy udowadniasz tylko, ze masz nikłą wiedze o regionie w jakim lezy Elblag i jego historii.
@Ferdek.Schichau - Nie wyczułeś ironii....
@Marcin40 - Przeswit w Bielniku nad mostem to 6m, zbiorniki maja 5.4m, po zalodowaniu na barke nie ma szans, zeby to przepłynęłpo tamtedy. Zbiorniki poplynely rz. Elblag - Zalew - Szkarpawa. Ten szlak jest wykorzystywany,
@Marcin40 - Takich oświeconych mądrali jak ty jest na kopy, przestań mędrkować- są ludzie, którzy mają większe pojęcie, port w Elblągu- Elbingu był od zarania dziejów, tylko Twoi dziadkowie spod sierpnia i młota zniszczyli coś, co funkcjonowało od lat Chyba nie jesteś z Elbląga, zamiast kibicować inwestycji- wypisujesz bzdury, których nie sposób czytać, daj sobie na luz i przestań.
Wcisła blokuje na swoim profilu facebookowym wszystkich tych, którzy mają inne zdanie niż on. Tak wygląda wolność słowa w wykonaniu przyjaciół komunistów.
@Ędward Ącki - Parkingg dla TiRów to inwestycja... ALE CHYBIONA !