UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

PiS chce kiedyś tak znowelizować ustawę, że Port będzie IV Portem RP o znaczeniu dla gospodarki nie tylko Elbląga, co tam Elbląg, ale dla gospodarki narodowej. Ziszczą się kiedyś marzenia elblążan o potężnym porcie - morskiej stolicy Warmii i Mazur. Urząd Morski też nam kiedyś zrobią. Już dużo zrobili dla kraju i Elbląga - a ile kiedyś jeszcze nam zrobią. Piękna świąteczna opowieść i prezenty pod choinkę. Żeby je dostać wystarczy tylko oddać we władanie PiS-u bezużyteczny port i te ok 300 hektarów ziemi, które zajmuje. Prezydencie - nie zwlekaj, oddaj port przed świętami. Będą prezenty.

Cz