UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zaraz zaraz... Nie bronię Prezydenta, ale z treści słów Śliwki wynika, że "dajemy Wam 100 mln zł, a Wy elbląskie biedaki jeszcze wybrzydzacie zamiast brać i się cieszyć? Dofinansowanie portu związane jest z oddaniem udziałów w porcie i wymaga konsultacji i tego, żeby Elbląg zyskał, co jest oczywiste, ale też nie wyszedł na fra. jera. Bardzo dobrze, że Prezydent chce to konsultować z radnymi, to, że decyzja należy tylko do niego, nie oznacza, że ma podejmować decyzje autorytarnie, jak naczelnik Polski JK. Jeśli ta zwłoka i konsultacje to faktycznie troska o dobrze podpisaną korzystną umowę to można i jeszcze chwilę poczekać. Tymczasem p. Śliwka niech nie podgrzewa atmosfery siejąc populistyczne hasła typowo pod referendum.

Ploterek