UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Marcin40 - Takich oświeconych mądrali jak ty jest na kopy, przestań mędrkować- są ludzie, którzy mają większe pojęcie, port w Elblągu- Elbingu był od zarania dziejów, tylko Twoi dziadkowie spod sierpnia i młota zniszczyli coś, co funkcjonowało od lat Chyba nie jesteś z Elbląga, zamiast kibicować inwestycji- wypisujesz bzdury, których nie sposób czytać, daj sobie na luz i przestań.
Ędward Ącki