Wybrany wątek opinii

PiS chce kiedyś tak znowelizować ustawę, że Port będzie IV Portem RP o znaczeniu dla gospodarki nie tylko Elbląga, co tam Elbląg, ale dla gospodarki narodowej. Ziszczą się kiedyś marzenia elblążan o potężnym porcie - morskiej stolicy Warmii i Mazur. Urząd Morski też nam kiedyś zrobią. Już dużo zrobili dla kraju i Elbląga - a ile kiedyś jeszcze nam zrobią. Piękna świąteczna opowieść i prezenty pod choinkę. Żeby je dostać wystarczy tylko oddać we władanie PiS-u bezużyteczny port i te ok 300 hektarów ziemi, które zajmuje. Prezydencie - nie zwlekaj, oddaj port przed świętami. Będą prezenty.
Cz (2022.12.22)
@Cz - Zapewniam cie, ze Elblazanie nigdy nie marzyli by nasz port byl morska stolica Warmii i Mazur, bo Elblag nigdy nie byl i nie jest czescia Warmii ani tym bardziej Mazur. Wypisujac takie absurdy udowadniasz tylko, ze masz nikłą wiedze o regionie w jakim lezy Elblag i jego historii.
Ferdek.Schichau (2022.12.22)
@Ferdek.Schichau - Nie wyczułeś ironii....
Ploterek (2022.12.22)
Powrót do komentarzy