UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@GłębokaMyśl - 100000ton, to nie wiem, czy na Bałtyk wpłynie. Do Elbląga, to może 10000ton da rady, o ile nie zapomną pogłebiać. I oczywiście nie zimą. Wywieźć trzeba będzie te 3,5mln ton ciężarówkami, bo śródlądowe drogi wodne nie istnieją, a bocznicy nie ma. To około 1000 (tysiąc) TIR-ów dziennie. Czyli jest to bajanie obrażające rozum słuchaczy. Albo zakładające, że obywatele mają intelekt polityków.
entuzjasta