UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny idiota do kompletu. Kończą się argumenty tumamom wjeżdża bajeczka o ruskim trollu. Coś konkretnego to wejdzie przekopem i nawróci na Szkarpswę heja na Elbląg
Kolejny idiota do kompletu. Kończą się argumenty tumamom wjeżdża bajeczka o ruskim trollu. Coś konkretnego to wejdzie przekopem i nawróci na Szkarpswę heja na Elbląg