UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Ferdek.Schichau - Pływają jak chcą mitomanie. Przez kanal masz bliżej. Eksportuję to wiem o czym piszę. Jesteś fanem publicystyki i wywiadów polecam wypowiedź z Markiem Tarczyńskim, przewodniczącym Polskiej Izby Spedycji i Logistyki. Krótka piłka port elbląski spięty z przekopem nie zmienia nic w układzie transportu. Marzenia ściętej głowy, że port nabierze jakiekolwiek rangi kiedykolwiek.