113
20.12.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@hd - Marzenia dewastatorów Polski nie są marzeniami zwykłych ludzi. Bez stołków, pieniędzy, pomysłu na przyszłość oraz obawą o zdrowie. Bo przecież kolejkami i szprycowaniem nie można tylko, ,leczyć, ,... Ochłap po, ,bajtkach, ,niczego nie załatwią, a szczekające kundle, ,wadzy, ,bez wstydu !
akuku (2022.12.21)
"Wcisłą musi odejść " z polityki, bo zamęczy swoimi wywodami Nas wszystkich : )
Kryśka 123 głosy ... (2022.12.21)

info

6  
  2
For Idiot
(2022.12.21)

info

4  
  0
Cóż, milczenie na temat "inwestycji" zwanej parkingiem dla TiRów czas przerwać, choćby odrobinkę... Pan senator Wcisła się nie kwapi, Portel nie ma ochoty, pan prezydent Wróblewski też nie chce się pochwalić, pan dyrektor Zgliński też nie zamierza się pogrążać... Wyniki parkingu dla TiRów zgodnie z uchwałami zgłoszonymi do KRS. Uchwała nr 7/2018,strata za rok 2017 - 292632,08 zł. Uchwała nr 5/2019,strata za rok 2018 - 201121,55 zł. Uchwała nr 6/2020,strata za rok 2019 - 155696,45 zł. Rok 2020 zysk netto 11180,36 zł. Wcześniejsze dane są w tym momencie dostępne jedynie dla władz portu i miasta. GM przypomni jeszcze raz, zaangażowanie Elbląga to około 100 000 000 zł. Jeśli parking dla TiRów to ma być INWESTYCJA to już wiadomo dlaczego Elbląg jest w takim stanie jakim go widzimy !
GłębokaMyśl (2022.12.22)
Kiedy w końcu pozbędziemy się tego szkodnika Senatora który szkodzi Elblągowi!!!
Zbyszek66 (2022.12.22)

info

2  
  1
Apeluję do jurija, zostaw nas w spokoju i przestań dzielić polaków!
POwiec (2022.12.22)

info

3  
  1
GM APELUJE, by pan senator ustosunkował się publicznie do treści tego postu. Największe jednostki jakie będą mogły wchodzić do Elbląga mają ładowność od 3000 do 4500 ton. Czyli mamy do czynienia z ruchem na poziomie minimalnym 778 jednostek rocznie, przez 1167 jednostek rocznie... Jednak taki rozmiar statków nie jest zbyt powszechny, co oznacza, że po rzece Elbląg będzie śmigało przynajmniej 2000 jednostek rocznie, by mogła się ziścić bajka o 3,5 mln ton przeładunku. Wejdźmy w wodę po kolana... Parking dla TiRów będzie MUSIAŁ obsłużyć 6 jednostek dziennie pracując w ruchu ciągłym 365 dni w roku 24 h na dobę. TO JEST CAŁKOWICIE REALNE... ! Towary z parkingu dla TiRów wywiezie 146 000 TiRów o ładowności 24 tony każdy ! Na załadunek ciężarówki przypada około 216 sekund... Co 4 minuty z Radomskiej wyjedzie ciężarówka w dzień i w nocy, na okrągło... NIE WIDZĘ PRZESZKÓD, powiedział ślepy koń przed Wielką Pardubicką... WESOŁYCH ŚWIĄT !
GłębokaMyśl (2022.12.22)

info

0  
  0
@GłębokaMyśl - Rentowność w jedynym roku, który nie skończył się klapą to 1,12 %.
GłębokaMyśl (2022.12.22)
PiSorki potrzebują przejąć port dla ciepłych posadek dla swoich. Każdy kto twierdzi, że PiS to szansa dla Elbląga niech przejdzie się do najbliższego sklepu i popatrzy na ceny. PiSinflacja, korzystne oprocentowanie kredytów, przekop dla kajaków itd to są prawdziwe zasługi PiS-orków. Zresztą Sauron ze wschodu jest bardzo zadowolony ze swoich.
elblong123 (2022.12.22)

info

1  
  2
PiS to rak Polski. Sprzedają majątek Polski za bezcen, kradną drzewa w lasach, węgiel kosztuje 3200zł (ten rządowy jest niepalny). Port potrzebny do obsadzenia stołków swoimi. Przekop mierzei służy tylko kajakom. PiS-orki służą Sauronowi ze wschodu!
elblong123 (2022.12.22)