A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
PiS to rak Polski, mafia, która żeruje na społeczeństwie. Sprzedają majątek Polski za bezcen (operacja Lotos), kradną drzewa w lasach (operacja pellet), węgiel kosztuje 3200zł (ten rządowy jest niepalny). Port jest im potrzebny do obsadzenia stołków swoimi. Przekop mierzei służy tylko kajakom (inwestycja symbol). PiS-orki służą mamonie i Sauronowi ze wschodu! Każdy, kto popiera PiS-orków jest grabarzem Polski!
@elblong123 - elblong123: Jak ty mi zaimponowałeś! Mądrości z końca pleców! Pewenie a garnuszku UM jesteś !
Jak brakuje argumentów to pozostają inwektywy. Słabe i żałosne!