113
20.12.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
obserwuje tego faceta na fejsie, on ciagle probuje dzielic polakow, ma jakas fanaberie na punkcie PISu, pluje jadem nienawisci do PISu i ich wyborcow, oraz onanizuje sie widzac tvnowskie somdarze. wturuje mu banda bezmyslnych klakierow z kodu. zygac sie chce gdy sie na to z boku patrzy. takich ludzi trzeba odsuwac od polityki bo robia tylko zamet w kraju.
gagar (2022.12.21)
13 grudnia to twój Niemiec pił wódkę z kolegami i nikt go nie znał. TW Oskara znali jego oficerowie prowadzący.
W1T1 (2022.12.21)
@gagar - "wturuje" - czyli, co robią ? Super pościk napisany w narzeczu inteligencji rodem z populizmu i socjalizmu...
GłębokaMyśl (2022.12.21)
@W1T1 - Kto znał Balbinę... ?
GłębokaMyśl (2022.12.21)
CI z PO są zawsze na nie.
perelcia1 (2022.12.21)

info

5  
  2
co ten facet zrobil pozytecznego dla miasta? w 2013 roku zostal odwolany w referendum, przewodniczyl wtedy radzie miejskiej, nie dal rady i zostal wywieziony na taczce razem z cala POwska ekipą. dzis tylko szczuje przeciwko polsce razem ze swoimi towarzyszami z europarlamentu ktorzy domagaja sie nakladania sankcji karnych na nasz kraj. ludzie goncie to dziadostwo najlepiej jak najdalej z polski. w sprawie przekopu nie zrobil nic a teraz z zazdrosci ze PIS dokonal niemozliwego, bedzie sie mscil, podly typ.
won z ruskimi (2022.12.21)

info

7  
  1
PISOWCY !!!!! To ile przytuliliście za LOTOS !!!!!
(2022.12.21)

info

3  
  4
@Suweren - Cytuję: "Grupa 3majaca wladze w miescie szantazuje mieszkancow. " i pytam - czym szantażuje?
Medium (2022.12.21)
a ja apeluje do skisły, spadaj na drzewo...
(2022.12.21)

info

9  
  1
Znowu tz, ,ananizowanie, ,się kolejną głupotą pisowską! Czy nie macie czegoś poważniejszego w życiu i czasu?
akuku (2022.12.21)

info

1  
  1