A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
obserwuje tego faceta na fejsie, on ciagle probuje dzielic polakow, ma jakas fanaberie na punkcie PISu, pluje jadem nienawisci do PISu i ich wyborcow, oraz onanizuje sie widzac tvnowskie somdarze. wturuje mu banda bezmyslnych klakierow z kodu. zygac sie chce gdy sie na to z boku patrzy. takich ludzi trzeba odsuwac od polityki bo robia tylko zamet w kraju.
13 grudnia to twój Niemiec pił wódkę z kolegami i nikt go nie znał. TW Oskara znali jego oficerowie prowadzący.
@gagar - "wturuje" - czyli, co robią ? Super pościk napisany w narzeczu inteligencji rodem z populizmu i socjalizmu...
@W1T1 - Kto znał Balbinę... ?
CI z PO są zawsze na nie.
co ten facet zrobil pozytecznego dla miasta? w 2013 roku zostal odwolany w referendum, przewodniczyl wtedy radzie miejskiej, nie dal rady i zostal wywieziony na taczce razem z cala POwska ekipą. dzis tylko szczuje przeciwko polsce razem ze swoimi towarzyszami z europarlamentu ktorzy domagaja sie nakladania sankcji karnych na nasz kraj. ludzie goncie to dziadostwo najlepiej jak najdalej z polski. w sprawie przekopu nie zrobil nic a teraz z zazdrosci ze PIS dokonal niemozliwego, bedzie sie mscil, podly typ.
PISOWCY !!!!! To ile przytuliliście za LOTOS !!!!!
@Suweren - Cytuję: "Grupa 3majaca wladze w miescie szantazuje mieszkancow. " i pytam - czym szantażuje?
a ja apeluje do skisły, spadaj na drzewo...
Znowu tz, ,ananizowanie, ,się kolejną głupotą pisowską! Czy nie macie czegoś poważniejszego w życiu i czasu?