UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

GM APELUJE, by pan senator ustosunkował się publicznie do treści tego postu. Największe jednostki jakie będą mogły wchodzić do Elbląga mają ładowność od 3000 do 4500 ton. Czyli mamy do czynienia z ruchem na poziomie minimalnym 778 jednostek rocznie, przez 1167 jednostek rocznie... Jednak taki rozmiar statków nie jest zbyt powszechny, co oznacza, że po rzece Elbląg będzie śmigało przynajmniej 2000 jednostek rocznie, by mogła się ziścić bajka o 3,5 mln ton przeładunku. Wejdźmy w wodę po kolana... Parking dla TiRów będzie MUSIAŁ obsłużyć 6 jednostek dziennie pracując w ruchu ciągłym 365 dni w roku 24 h na dobę. TO JEST CAŁKOWICIE REALNE... ! Towary z parkingu dla TiRów wywiezie 146 000 TiRów o ładowności 24 tony każdy ! Na załadunek ciężarówki przypada około 216 sekund... Co 4 minuty z Radomskiej wyjedzie ciężarówka w dzień i w nocy, na okrągło... NIE WIDZĘ PRZESZKÓD, powiedział ślepy koń przed Wielką Pardubicką... WESOŁYCH ŚWIĄT !

GłębokaMyśl