UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@hd - Marzenia dewastatorów Polski nie są marzeniami zwykłych ludzi. Bez stołków, pieniędzy, pomysłu na przyszłość oraz obawą o zdrowie. Bo przecież kolejkami i szprycowaniem nie można tylko, ,leczyć, ,... Ochłap po, ,bajtkach, ,niczego nie załatwią, a szczekające kundle, ,wadzy, ,bez wstydu !

akuku