UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
PiSorki potrzebują przejąć port dla ciepłych posadek dla swoich. Każdy kto twierdzi, że PiS to szansa dla Elbląga niech przejdzie się do najbliższego sklepu i popatrzy na ceny. PiSinflacja, korzystne oprocentowanie kredytów, przekop dla kajaków itd to są prawdziwe zasługi PiS-orków. Zresztą Sauron ze wschodu jest bardzo zadowolony ze swoich.
elblong123