UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

obserwuje tego faceta na fejsie, on ciagle probuje dzielic polakow, ma jakas fanaberie na punkcie PISu, pluje jadem nienawisci do PISu i ich wyborcow, oraz onanizuje sie widzac tvnowskie somdarze. wturuje mu banda bezmyslnych klakierow z kodu. zygac sie chce gdy sie na to z boku patrzy. takich ludzi trzeba odsuwac od polityki bo robia tylko zamet w kraju.

gagar