UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
co ten facet zrobil pozytecznego dla miasta? w 2013 roku zostal odwolany w referendum, przewodniczyl wtedy radzie miejskiej, nie dal rady i zostal wywieziony na taczce razem z cala POwska ekipą. dzis tylko szczuje przeciwko polsce razem ze swoimi towarzyszami z europarlamentu ktorzy domagaja sie nakladania sankcji karnych na nasz kraj. ludzie goncie to dziadostwo najlepiej jak najdalej z polski. w sprawie przekopu nie zrobil nic a teraz z zazdrosci ze PIS dokonal niemozliwego, bedzie sie mscil, podly typ.
won z ruskimi