UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu tz, ,ananizowanie, ,się kolejną głupotą pisowską! Czy nie macie czegoś poważniejszego w życiu i czasu?
akuku
Znowu tz, ,ananizowanie, ,się kolejną głupotą pisowską! Czy nie macie czegoś poważniejszego w życiu i czasu?
akuku