UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co ten facet zrobil pozytecznego dla miasta? w 2013 roku zostal odwolany w referendum, przewodniczyl wtedy radzie miejskiej, nie dal rady i zostal wywieziony na taczce razem z cala POwska ekipą. dzis tylko szczuje przeciwko polsce razem ze swoimi towarzyszami z europarlamentu ktorzy domagaja sie nakladania sankcji karnych na nasz kraj. ludzie goncie to dziadostwo najlepiej jak najdalej z polski. w sprawie przekopu nie zrobil nic a teraz z zazdrosci ze PIS dokonal niemozliwego, bedzie sie mscil, podly typ.
won z ruskimi