Wybrany wątek opinii
obserwuje tego faceta na fejsie, on ciagle probuje dzielic polakow, ma jakas fanaberie na punkcie PISu, pluje jadem nienawisci do PISu i ich wyborcow, oraz onanizuje sie widzac tvnowskie somdarze. wturuje mu banda bezmyslnych klakierow z kodu. zygac sie chce gdy sie na to z boku patrzy. takich ludzi trzeba odsuwac od polityki bo robia tylko zamet w kraju.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@gagar - "wturuje" - czyli, co robią ? Super pościk napisany w narzeczu inteligencji rodem z populizmu i socjalizmu...
Do moderacji
Odpowiedz
0
1