UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli ten samorząd nic nie może to niech się poda do dymisji a może ten nowy będzie coś w końcu mógł dla naszego miasta i regionu coś zrobić ????
Jeżeli ten samorząd nic nie może to niech się poda do dymisji a może ten nowy będzie coś w końcu mógł dla naszego miasta i regionu coś zrobić ????