UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli ten samorząd nic nie może to niech się poda do dymisji a może ten nowy będzie coś w końcu mógł dla naszego miasta i regionu coś zrobić ????


Anuluj