UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To i tak nie jest sprawiedliwe, że ktoś odchodzi zgarniając profity wieloletniej kadencji, marnują miastu, jego mieszkańcom szanse na rozwój, jakiego mógł doświadczyć pod kierownictwem ludzi aktywnych i gospodarnych. Jak można poświęcić ponad 100- tys miasto z 700 letnia historią, aby zgraja liberalno lewicowych kolesiów mogła dla zemsty dowalić PiS-owi. Spaprane sprawy powinny być rozliczone imiennie, po kadencji. Powinno to obejmować również działania anty elbląskich radnych. Postawa w sprawie przekopu, to sabotaż i nijakie pseudo ekspertyzy tego nie usprawiedliwiają. Przyjdzie czas....

Lubusz

Anuluj