UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Jerzy Lebioda - zanim coś napiszesz pomysl i podsumuj przejścia dla piedzych podświetlane z fotokomórka ciągle popsute ile poszlo pieniedzy ale dziury w ulicach nie załatane po prostu PO w osobie pana Wróblewskiego tak działa chyna umówili sie zeby pieniadze wydawac na głupoty i źeby nic nie robić dla ludzi kropka.