Wybrany wątek opinii

Same pisiory w komentarzach się uaktywniły, boli was, że Elbląg nie będzie waszym kolejnym korytem (jak pałac saski czy cpk - spółka bez dna)
(2022.10.07)
lewakow z emblonkga boli zad bo skonczy im sie koryto, kase biora efektow nie widac,
(2022.10.07)
Niekoniecznie, wypraszam sobie!!!ale pewnie pisał pełowiec!
(2022.10.07)
Elbląg to już pałac saski harlejowca i jego ekipy. Żenada trzeba się za nich brać.
(2022.10.07)
Powrót do komentarzy