Wybrany wątek opinii
Same pisiory w komentarzach się uaktywniły, boli was, że Elbląg nie będzie waszym kolejnym korytem (jak pałac saski czy cpk - spółka bez dna)
Do moderacji
Odpowiedz
16
55
lewakow z emblonkga boli zad bo skonczy im sie koryto, kase biora efektow nie widac,
Do moderacji
Odpowiedz
30
9
Niekoniecznie, wypraszam sobie!!!ale pewnie pisał pełowiec!
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
Elbląg to już pałac saski harlejowca i jego ekipy.
Żenada trzeba się za nich brać.
Do moderacji
Odpowiedz
12
4