UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zgłoście się do Posła Krasulskiego, w końcu w sejmie siedzi przy prezesie, żeby to Ministerstwo Sportu przejęło stadion, a wtedy wybudują Stadion na 100000 miejsc i kibice Olimpii będą wreszcie zadowoleni. Można było ze Stadionem Narodowym? Kibice idźcie do posła