UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nowy stadion z trybunami zadaszonymi z różnymi innymi funkcjami. Bieżnia lekkoatletyczna, miejsce występów. Przecież w Elblągu nie ma amfiteatru a wystepy zespołów są na pastwisku zwane wyspą spichrzow. do tego doproeadzili rządzący. Oj polecicie i to kibice zrobia. Juz sie nie nabierzemy na obiecanki.