UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytamy początek artykułu o tym samym ale za 2 tygodnie, po zwykłej kolejce bez euforii derbowej. "Stadion znowu świecący pustkami, raczej atmosfera piłkarskiej prowincji niczym nie przypominająca fantastycznego wieczoru podczas derbowego meczu z Olsztynem. Widać, że mieszkańcy to w większości kibice przypadkowi, tzw. Janusze, przychodzą na mecze tylko gdy przyjeżdżają uznane marki lub mecz ma oprawę derbowego uniesienia. Powraca dyskusja czy faktycznie jest dla kogo budować nowy stadion"