@jestemZA - Potrafili bo przed wojną i 150 lta wstecz mieszkańcami elblaga byli NiemcyPaweł 678
@jestemZA - Potrafili bo przed wojną i 150 lta wstecz mieszkańcami elblaga byli Niemcy