UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W końcu wyzerują tego pseudo prezydenta. Chwilę po wrogim przejęciu referendum, to będzie samo narzucająca się konsekwencja nieporadności miejskich władz.

hd

Anuluj