UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny cwaniacki chwyt PIS, a może pojedziecie pisowcy do Niemiec Euro po 3 zł kupować, tylko pamiętajcie pisowcy - w różnych butach można kupić Euro, w różnych koniecznie!


Anuluj