UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@taksemysle - GM ma dobrą radę w dwóch wersjach. Przestań myśleć, to cię przerasta ! Jeśli już musisz to nie publikuj przemyśleń... Po co masz się błaźnić ? !
GłębokaMyśl
@taksemysle - GM ma dobrą radę w dwóch wersjach. Przestań myśleć, to cię przerasta ! Jeśli już musisz to nie publikuj przemyśleń... Po co masz się błaźnić ? !
GłębokaMyśl