UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@taksemysle - GM ma dobrą radę w dwóch wersjach. Przestań myśleć, to cię przerasta ! Jeśli już musisz to nie publikuj przemyśleń... Po co masz się błaźnić ? !

GłębokaMyśl

Anuluj