UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To ja zapraszam do przeczytania moich opracowań z przed 17 lat na temat koncepcji powstania przekopu oraz funkcjonowania portu w Eg może się czegoś nauczysz :-). Jednego senatora już oświeciłem ale niestety się nawrócił na linię partii.

Janek z Żulaw

Anuluj