UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GłębokaMyśl - jak autobus miejski wiozący mnie do pracy jedzie 300 metrów od zakładu, to grzechem jest, że mnie i 30 innych pracowników nie zawozi pod samą bramę na zakładzie. Jak prezes mi płaci prawie 5000 pln. to wstyd, że nie dokłada do pełnej kwoty.


Anuluj