UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@GłębokaMyśl - jak autobus miejski wiozący mnie do pracy jedzie 300 metrów od zakładu, to grzechem jest, że mnie i 30 innych pracowników nie zawozi pod samą bramę na zakładzie. Jak prezes mi płaci prawie 5000 pln. to wstyd, że nie dokłada do pełnej kwoty.