UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oddajcie ten port. Żyliński koniec wakacji do roboty za 3000 do urzędu teraz tatuś już nie pomoże. Może RM niech się naradzi jaka przyszłość jest lepsza... tiry i pusty plac czy rozwój pod państwowym kierunkiem. Wróbel jakby można było państwu sprzedać port to inaczej by gadał znalazłby mnóstwo argumentów, że tak trzeba, że wszystkie porty są państwowe a teraz się upartł... Takie myślenie to niewiedza i tyle panie prezydencie.