UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@laskipaa - Różnica polega na tym, że pan pokazał dwa wyjątkowe lata zaś GM pokazała stan normalny... Dzisiaj należy zapomnieć o ruchu z Rosją. Od 2019 parking dla TiRów dostał prezent w postaci uczestnictwa w budowie Wyspy Estyjskiej i kaczego doła... i co ? 400 kzł straty. Rok później dokładnie to samo. Wcześniej straty były mniejsze. Lata 2013 i 14 należy rozpatrywać po głębszej analizie przyczyn, która pokaże, że parking dla TiRów bez wymiany handlowej z Rosją jest martwy. Upieranie się przy obecnym statusie własnościowym to czysta postać głupoty uderzającej w miasto. Gdańsk funkcjonuje jako spółka państwa i gminy. Elbląg też by mógł... ? ! Byle nie w granicach miasta, bo wtedy będziemy mieli postindustrialny krajobraz przemysłowy na terenach rekreacyjnych w centrum miasta. Zaś w przypadku ewentualnego sukcesu i tak nie będzie miejsca na prawdziwą infrastrukturę przeładunkową. Kwestię zysku netto z tego szeregu dewastacji GM pominie łaskawym milczeniem, ponieważ ewidentnie istnieje w narodzie zgoda na ten rodzaj marnotrawstwa... bo kto możnym panom zabroni ?

GłębokaMyśl