UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pozostawienie portu obecnym władzom miasta, to zły pomysł, to tak jakby wyrzucić 2 mld w błoto, to tak samo jak dać im w odbudowę elbląski basen, stadion, pitoliliby jak dwie dekady z cipłem, że obniżą ceny,

Maliniak

Anuluj