UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pozostawienie portu obecnym władzom miasta, to zły pomysł, to tak jakby wyrzucić 2 mld w błoto, to tak samo jak dać im w odbudowę elbląski basen, stadion, pitoliliby jak dwie dekady z cipłem, że obniżą ceny,
Maliniak