91
22.06.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Współczuję nabywcom mieszkań w tym bloku. Jest to niepokojące, że (według informacji w artykule) deweloper jeszcze nie złożył wniosku do inspektora budowlanego o wydanie pozwolenia na użytkowanie budynku. Na decyzję też będzie trzeba czekać, a w tym czasie nabywcy ponoszą koszty placu budowy tj kontenery, użyczenie prądu budowlanego który jest droższy od indywidualnych umów z dostawcą energii.
(2022.06.23)

info

2  
  0
O! to jakbym czytała o Jakubie Jaworskim niejakim kierowniku budów różnych, może on kieruje tą budową ze tak terminy opóźnia, sprawdźcie ludzie z czego zbudował wam ten blok, bo możliwe że pod cienka warstwą gipsu jest karton.
on wie kto (2022.06.23)

info

2  
  0
Przejeżdżałam obok tego budynku o godz.17,25.Dwóch facetów wchodziło do budynku, a dwóch wychodziło. Rozmawiali że sobą. Mieszkanka Zatorza.
Anna L. (2022.06.24)

info

0  
  0
@Niezadowolony Mieszkaniec - Jeżeli jest taka opinia to nikt nikomu nie kazał kupować. Każdy jest dorosły i odpowiedzialny za swoje podejmowane decyzje.
Grzes (2022.06.24)
Może portel napisze artykuł o wszystkich deweloperach budujących w Elblągu, na zasadzie ich wymienienia nie uwag lub zachwalania, a mieszkańcy będą mogli w komentarzach podzielić się swoimi doświadczeniami. U deweloperów na feacebooku komentarze są wyłączane więc nie dowiemy się prawdy o inwestycji i deweloperze.
(2022.06.24)

info

8  
  0
"... Piotra Kaczmarczyk podkreśla również, że
@X (2022.06.24)

info

0  
  0
120 dni mija 28-06-2022,teraz nie pora na aneksy tylko na Akty notarialne przenoszące prawa własności:(
@X (2022.06.24)

info

2  
  0
Dlaczego deweloper ma budować za moje, może nich buduje za swoje wtedy nie byłoby takich problemów. Nie wyobrażam sobie płacić za coś czego jeszcze nie ma. Dla mnie to dziwny system? To samo było z REGAL PARK i budynek stoi po części pusty, nawet jak ma być pod wynajem a płacić trzeba. W życiu staram się myśleć rozsądnie, czasami niektórzy ludzie mnie zadziwiają swoja głupota, cwaniactwem i bezmyślnością. Jak już wszyscy wiedzą w Regal park też są poprawki.
pathfinder (2022.06.24)

info

4  
  0
Trzeba więc głosować na PO i przystawki - Polska stanie się krainą mlekiem i miodem płynąca. Nic to, ze to mleko i miód będzie płynąć do Reichu, ale będzie płynąć! Tuzy intelektu i cynizmu jak Jachira, Kidawa-Błońska, Gasiuk-Pihowicz, Lubnauer, Lempart, Sterczerwski Budka, Kierwiński, Trzaskowski i Tusk przynajmniej zapewnią nam rozrywkę i kabaret na najwyższym poziomie. Pytanie tylko czy Polacy (nie mylić z jewropejczykami) potrzebują takiej zmiany?
Andronikus (2022.06.24)
@Andronikus - o czym ty wogole piszeszsz czy Tusk czy Kaczyński to to samo tu jest konkretny problem.... ale ty wolisz pocałować w d..Kaczyńskiego Kurskiego i tego błazna od wybuchających parówek...
Elblążanin kuuurde (2022.06.24)