UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przejeżdżałam obok tego budynku o godz.17,25.Dwóch facetów wchodziło do budynku, a dwóch wychodziło. Rozmawiali że sobą. Mieszkanka Zatorza.

Anna L.

Anuluj