UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może portel napisze artykuł o wszystkich deweloperach budujących w Elblągu, na zasadzie ich wymienienia nie uwag lub zachwalania, a mieszkańcy będą mogli w komentarzach podzielić się swoimi doświadczeniami. U deweloperów na feacebooku komentarze są wyłączane więc nie dowiemy się prawdy o inwestycji i deweloperze.