UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Współczuję nabywcom mieszkań w tym bloku. Jest to niepokojące, że (według informacji w artykule) deweloper jeszcze nie złożył wniosku do inspektora budowlanego o wydanie pozwolenia na użytkowanie budynku. Na decyzję też będzie trzeba czekać, a w tym czasie nabywcy ponoszą koszty placu budowy tj kontenery, użyczenie prądu budowlanego który jest droższy od indywidualnych umów z dostawcą energii.


Anuluj