UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Współczuję nabywcom mieszkań w tym bloku. Jest to niepokojące, że (według informacji w artykule) deweloper jeszcze nie złożył wniosku do inspektora budowlanego o wydanie pozwolenia na użytkowanie budynku. Na decyzję też będzie trzeba czekać, a w tym czasie nabywcy ponoszą koszty placu budowy tj kontenery, użyczenie prądu budowlanego który jest droższy od indywidualnych umów z dostawcą energii.